Technik výstavby a údržby telekom. siete

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Zabezpečovanie inštalácie, servisu a výstavby telekom. siete SWAN v Trenčíne, Dubnici n/V a okolí.
Pracovná náplň je rôznorodá a manuálne nenáročná.
Jedná sa prevažne o prácu v teréne v kombinácií s administratívou.
Výhodou sú aspoň základné znalosti sieťovej a rádiovej komunikácie.
Práca na všetkých druhoch sietí optika /FFTH, FFTB/, metalika, wireless / licen. aj nelicenc. pásmo/.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabil. spoločnosti
- štandardná prac. doba 8:00-16:00 bez víkendov
- využívanie produktov Swan, služ. PC, telefón, automobil, práca v mladom dynam. kolektíve
- koncoročné odmeny až do výšky 80% mes. mzdy
- možnosť odbor. rastu /práca s najnovšími technológiami/ZTE,Cisco, Huawei, NEC, Hghes, Radwin, UBNT, GreenPacket, Mikrotik a i./

Informácie pre uchádzača:

Platné osvedčenie § 21v zmysle vyhl. MPSV a RSR č.508/2009 Z.z.
Zdrav. spôsobilosť a schopnosť manuálne pracovať, spôsobilosť práce vo výškach, samostatnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie v kontakte so zákazníkom. Schopnosť pracovať v tíme, práca vhodná aj pre absolventa majúceho záujem učiť sa od skúsených kolegov.

Všeobecne požadované znalosti:

Elektrotechnické vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Administrácia LAN/WAN, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word