Operátor výroby s ubytovaním

03.04.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Bratislava, okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 788 - 900 EUR
788 € + množstvo bonusov a príplatkov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora výroby, v automobilovom priemysle.

Výroba a kompletovanie tapacírov do dverí áut (Land Rover, Jaguár, VW, ŠKODA, AUDI)
Jednoduché a nenáročné montážne a lepiace úkony spojené s kompletážou produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut.
montáž madiel, lepenie koženkových poťahov, kabeláž, príprave materálu na výrobu častí tapacírov

Iné výhody:

UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ (zamestnanec si dopláca len 50€ mesačne)
PRAVIDELNÉ ZÁLOHY
DOPRAVA DO PRÁCE ZADARMO
STRAVA V ZÁVODNEJ JEDÁLNI ZABEZPEČENÁ

Informácie pre uchádzača:

Obsadzujeme tiež pozíciu " SkladníkVZV"

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

chuť pracovať
stabilita v predošlých zamestnaniach
základná matematická gramotnosť
práca na 3 zmeny
INZERUJÚCA SPO