NAY a.s.
Nay Elektrodom

Referent oddelenia reklámacií - zástup počas MD - NAY Nitra

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Reklamácie tovaru – evidencia, spracovanie, archivácia, interné a s partnermi na úrovni servis/poisťovňa/spolupracujúce oddelenia NAY
  • Spracovanie zahŕňa , identifikovanie vzniku poškodenia, osobnú obhliadku poškodenia tovaru, rozhodnutie o spôsobe riešenia v zmysle pracovných postupov NAY, dovybavovanie a realizácia zvoleného spôsobu vyriešenia
  • Systémové vytváranie vratiek na dodávateľa vrátane odoslania vratky a ukladania podkladov
  • Vytvorenie, odoslanie a prijímanie transferov z okolitých predajní
  • Výkazy stavov reklamačných blokácií a zodpovednosť za ich výšku
  • Plnenie ďalších primeraných úloh podľa nadriadeného

Ponúkaný plat

730 EUR

Upresnenie platových podmienok

730 €

Benefity a ďalšie výhody

  • sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
  • pohyblivá pracovná doba v rámci pracovného týždňa
  • TEAMBUILDING
  • zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment
  • príspevok na stravné nad rámec zákona
  • príspevok pri životných udalostiach a jubileách
  • darček pri narodení dieťaťa
  • benefitný systém CAFETERIA
  • MULTISPORT karta

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

13.2.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí boli na základe zaslaných materiálov vybraní do ďalšieho kola.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Hospodárska korešpondencia, Skladové hospodárstvo

Všeobecne požadované znalosti

  • vzťah k tovaru charakteru spotrebnej elektroniky
  • znalosť interných systémov
  • zodpovedný prístup
  • dôslednosť a flexibilita
  • schopnosť pružne reagovať a pracovať systematicky
  • komunikatívnosť
  • SAP výhodou
  • prax z predajne výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno