Predavač baleného tovaru

09.08.2020 ADAL invest s.r.o.
Miesto práce: nákupné centrum Eperia
Prešov
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,33 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 1.8.2020
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj baleného tovaru - príjem a výdaj tovaru, evidencia o pohybe tovaru, priamy kontakt so zákazníkom, práca s hotovosťou a registračnou pokladňou

Informácie pre uchádzača:

práca na mesiac august - brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sprostredkovateľská činnosť, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom

Adresa:

ADAL invest s.r.o.
Prostejovská 25
Prešov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Jasenský
Prostejovská 25, Prešov, 080 01, Slovenská republika
Tel: 0904520765