Administratívny brigádnik podpory predaja

23.01.2020 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Kto sme a o čo sa snažíme ?
Umožňujeme ľuďom zdieľať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

Hľadáme pomocníkov na Podpory biznis predaja na dohodu.
Prijmi našu výzvu a okrem zárobku sa naučíš mnoho praktických vecí.
Tvojou náplňou práce bude:
- analýza a kontrola zákazníckych dát,
- úprava údajov v interných systémoch spoločnosti.
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
od 4 eura/hod
Termín nástupu do práce:
1.2.2020
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
V rámci tejto práce využiješ svoje komunikačné zručnosti a organizačné schopnosti.
Očakávame od Teba tiež znalosť MS officu ( WORD, XLS, OUTLOOK ).
No a prozákaznícka orientácia patrí k základnej výbave tohto pracovného miesta.

Pozíciu obsadzujeme na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o brigádnickej práci študenta.