Referent/ka marketingu - zákaznícky program dm drogerie markt v Bratislave

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Referent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• zabezpečenie hladkého servisného a informačného toku v rámci oddelenia, s ostatnými oddeleniami, s filiálkami a dodávateľmi
• príprava, kontrola a objednávanie pridelených reklamných materiálov
• príprava grafických podkladov a materiálov pre zákaznícky program active beauty, spolupráca s grafickým štúdiom a ostatnými oddeleniami spoločnosti
• zakladanie a testovanie zliav v programe SAP
• príprava podkladov pre mesačné vystavenia materiálov na filiálkach, komunikácia s filiálkami
• spravovanie portálu activebeauty.sk a payback.sk
• komunikácia s materskou spoločnosťou a inými zastúpeniami dm v krajinách
• spolupráca na zavádzaní riešení z materskej spoločnosti
• aktívna účasť na poradách, príp. pracovných skupinách
• kontrola a schvaľovanie faktúr

Ponúkaný plat

1077 - 1267 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ 13. a 14. plat v plnej výške

Benefity a ďalšie výhody

• doba neurčitá od prvého dňa nástupu (trvanie skúšobnej doby podľa Zákonníka práce)
• 14 plných platov
• príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov
• záchranná sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom i pracovnom živote
• stravné lístky vo forme stravovacej karty
• firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
• odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
• podpora pri zdravotných znevýhodneniach
• sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
• odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
• podpora spolupracovníkov počas MD/RD
• odmeny pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok

Termín nástupu do práce

od 3.2.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

• ak máte úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládate nemecký jazyk minimálne na úrovni A2
• komunikatívnosť a flexibilita sú Vám vlastné
• máte dobré organizačné schopnosti
• aktívne šoférujete
• máte schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne
• hravo pracujete s MS Office - a máte záujem o získavanie nových vedomostí

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B