Manažér obchodnej skupiny na DIČ

27.07.2020 Ing. Erika Hudecová
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Kolárska 6
81106
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Senec, Senec

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 200 rokov, ktorá má viac ako 106 miliónov klientov v 62 krajinách sveta.
- Spoločnosť AXA je na Slovensku najkomplexnejšou finančnou spoločnosťou zastúpená životnou a neživotnou poisťovňou, doplnkovou dôchodkovou spoločnosťou, dôchodkovou správcovskou spoločnosťou a investičnou spoločnosťou.
- Moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast.
- Firemné zľavy a výhody na produkty AXA.
- Práca v moderných kancelárskych priestoroch.
- Firemné akcie a teambuildingy.
- Mimoriadne finančné odmeny za dosiahnuté výsledky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaObchod, marketing a reklamaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
- Budovanie, rozvoj a vedenie vlastného obchodného tímu, riadenie a jeho motivácia,
- vedenie obchodných stretnutí s VIP klientmi a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov,
- vyhľadávanie obchodných príležitostí vo zverenej lokalite.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • kultivovaný písomný prejav
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • vyjednávanie

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • asertivita
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita
  • komunikatívnosť
  • empatia

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ing. Erika Hudecová
Doležalova 15
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421911494499