IT Analytik

15.02.2020 TEMPEST a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Krasovskeho 14/B
85105

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Informatika - software; IT analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 4. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2200 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 4. 2020

Dátum pridania ponuky:
7. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Analytik zodpovedá za konzultačnú, poradenskú a analytickú činnosť v oblasti komplexných softvérových riešení.

-komunikácia so zákazníkmi s cieľom konzultovania potrieb na SW riešenie
-podieľanie sa na stratégii a architektúre riešenia
-voľba správnych technológii z funkčného a parametrického pohľadu
-analýza a návrh v oblasti procesov, funkcionality, dátového modelu a user interface
-tvorba a návrh use cases a user stories
-tvorba procesných a stavových diagramov
-tvorba funkčných špecifikácií a implementačných zadaní
-nasadzovanie a customizácia vybraných technologických riešení
-budovanie know-how zo zverených domén s dôrazom na legislatívne -pozadie firemného portfólia
-zodpovednosť za sledovanie trendov a za zvyšovanie odborných vedomostí vo zverených oblastiach

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa