Stavbyvedúci pre energetické a líniové stavby (Dunajská Streda)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného kolegu s úplným stredoškolským alebo vysokoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 bez obmedzenia napätia Vyhl. č 508/2009.
Tímového hráča, ktorý bude pracovať s najnovšou technikou a modernými technológiami.

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez niektorých kvalít sa nezaobídeme:

• Máte už nejaké znalosti v odbore stavbyvedúceho, majstra alebo vedúceho skupiny v oblasti elektroenergetiky, resp. energetických stavieb.
• Ako asi viete stavbyvedúci je odborne spôsobila osoba (s potrebnou skúškou pre získanie osvedčenia). Ak nedisponujete takýmto osvedčením a odpovedal ste si na prvú časť Vašich kvalít áno, nemusíte prestať čítať túto pracovnú ponuku, máme pre vás riešenie uvedené nižšie.
• Viete ako fungujú distribučné zariadenia nízkeho a vysokého napätia.
• Práca na PC, najmä s balíčkom MS Office pre vás nie je problém.
• Ste aktívny vodič osobného automobilu.
• Máte skúsenosti s riadením ľudí, alebo je to Váš smer kam sa posunúť v odbornom raste riadiaceho pracovníka.

Čo budete mať na starosti?

Riadenie výstavby distribučných vedení NN,VN a distribučných TS 22/0,4 kV v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov našej spoločnosti.

Čo to v základných krokoch znamená :

• Koordináciu stavby pred realizáciou.
• Príprava harmonogramov realizácie stavby a požiadavky na materiál.
• Riadenie dodávateľov spolupracujúcich na stavbách.
• Znalosť v čítaní projektovej dokumentácie a legislatívy (stavebné povolenie, rozkopávkové povolenie).
• Preberať a kontrolovať kvalitu vykonaných prác od dodávateľov.
• Spracovanie porealizačnej dokumentácie stavby s profesnými zložkami, ako sú geodeti, revízny technici, projektanti.
• Preberacie konanie za účelom odovzdania realizovanej stavby.

Upresnenie platových podmienok

1300 - 1500 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % kvartálna výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Aj vy si môžete u nás užívať:
- Stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- Fond pracovného času len 37,5 hod. týždenne
- Silný sociálny program
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Osobný účet/finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- Širokú ponuku interných a externých školení
- Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
- Nadštandardné lekárske prehliadky
- Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

11.2.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni 1300 - 1500 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných
znalostí kandidáta. Výška výkonnostnej odmeny je vo výške 20 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 11.02.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Požadovaná prax pri ÚSO - 5 rokov.
*Požadovaná prax pri VŠ - 3 roky (výhoda)
*Výborné organizačné a komunikačné schopnosti.
*Samostatnosť, rozhodnosť a orientácia na výkon.
*Pokiaľ nedisponujete s osvedčením stavbyvedúceho podľa zákona č. 138/1992 Zb., ponúkame Vám možnosť uplatnenia na pozícií stavbyvedúci – junior a podporiť Vás pri získaní potrebnej kvalifikácie.

Požadovaná prax: elektroenergetika, resp. energetické stavby

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B