Technik sieťového servisu - Piešťany

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Piešťany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky EE a odstraňovať poruchy.
• Aktívne pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia a nepretržite udržiavať distribučnú sústavu v prevádzkyschopnom režime.
• Zodpovedať a aktívne prispievať k plneniu ukazovateľov štandardov kvality v zmysle vyhlášky.
• Odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS.
• Vykonávať údržbu energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete.
• Vykonávať operatívne služby, servisné práce, a vytyčovanie podzemných vedení.
• Vykonávať revízne činností na energetických zariadeniach.
• V zmysle poverenia komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu a prácu iného útvaru v zmysle legislatívy.
• Pripájať nové objekty na distribučnú sieť.
• Vydávať „B" príkaz.

Upresnenie platových podmienok

960 - 1100 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20% výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- osobný účet – finančné prostriedky určené na regeneráciu síl zamestnanca: 1050 EUR ročne
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- fond pracovného času: 37,5 hod. týždenne
- sociálna výpomoc
- príspevok pri narodení dieťaťa
- odmena za vernosť u zamestnávateľa
- nadštandardné lekárske prehliadky
- zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

asap

Termín ukončenia výberového konania

24.1.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni 960 - 1100 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 20% pri 100% plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 24.01.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Platný preukaz na práce vo výškach
Ostatné certifikáty:
*Vodičský preukaz skupiny "C" výhodou.
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín výhodou.
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien výhodou.
Ďalšie požiadavky:
*znalosť elektrotechniky / elektrických zariadení
*spoľahlivosť a samostatnosť
*orientácia na výkon
*tímová spolupráca

Počet rokov praxe: 7

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B