Hlavná kuchárka

22.02.2020 Materská škola Trnavská 2993/21
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Trnavská 2993/21
01008

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 662 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
662 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
Zabezpečenie prevádzky zvereného úseku prevádzkovej jednotky, vybavovanie objednávok. Hlavná kuchárka je poverená riadením pracovníkov prevádzkovej jednotky, riadi pracovný kolektív pri výrobe jedál a zodpovedá vedúcemu prevádzkovej jednotky za ich činnosť. Plní predovšetkým tieto úlohy:
- vyrába technologický náročné jedlá alebo špeciality studenej kuchyne s prípadným využitím veľkokapacitných programovo riadených kuchynských strojov,
- spolupracuje s vedúcim prevádzkovej jednotky pri zostavovaní jedálnych lístkov na obdobie týždeň vopred,
- zodpovedá za úroveň normovania vekových kategórií,
- zodpovedá za dodržiavanie finančných, výživových a technologických noriem,
- zodpovedá za dodržiavanie predpísaných technologických postupov a dávkovanie potravín podľa platných materiálových spotrebných noriem,
- zodpovedá za dodržiavanie prípustnej tolerancie orezu mäsa,
- zodpovedá za správne prevzatie potravín zo skladu, za správne uskladnenie potravín,
za sledovanie doby použiteľnosti potravín, za ich účelné využitie pri výrobe pokrmov, ich
hygienickú nezávadnosť,
- zodpovedá za výdaj jedál s dodržaním predpísanej hmotnosti pokrmov v prípustnej tolerancii,
- zodpovedá za akosť, chutnosť, zdravotnú bezchybnosť pokrmov, za predpísanú teplotu pokrmov...

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Materská škola Trnavská 2993/21
01008 Žilina
Slovensko
Tel: +421911962570