Manažér tímu produktového riadenia dátových (IP VPN) a security služieb

26.02.2020 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chcete pracovať na medzinárodných projektoch a na rozvoji produktov pre našich firemných zákazníkov? Znamená pre vás networking nielen budovanie osobných kontaktov, ale aj sieťové služby a routre? Cyber-security pre vás nekončí inštaláciou antivírusu? CCNA je pre vás viac ako len zhluk náhodných znakov? Radi riešite komplexné problémy a rozvíjate druhých ľudí? Tak možno hľadáme práve vás :-)
Do nášho tímu hľadáme nového vedúceho tímu produktových manažérov v oblasti dátových služieb a manažovanej bezpečnosti, s ktorým aj vďaka nasadeniu inovatívnych produktov (SD WAN, SOC) a zjednodušeniu existujúcich služieb posilníme našu pozíciu významného hráča na tomto trhu.
Náplň práce:
- riadenie tímu produktových manažérov a projektového manažéra; pôsobenie v Česku (Praha) a na Slovensku (Bratislava),
- definovanie a realizovanie stratégie rozvoja produktov a propozícií v oblasti Data Network Services (MPLS / IP VPN, SD WAN) a služieb skupiny Managed Security v súlade s firemnou stratégiou,
- riadenie úplného životného cyklu danej skupiny produktového portfólia a príslušných technologických platforiem,
- realizácia opatrení na zvýšenie zákazníckej spokojnosti a nákladovej efektívnosti,
- rozvoj spolupráce s externými dodávateľmi.
Ponúkaný plat (základná mzda):
2300 EUR
Upresnenie platových podmienok:
od 2300€ (v závislosti od skúseností)
Iné výhody:
Lákadlá z povahy práce
Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
Neobmedzený paušál na pracovné účely
Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
4 dni voľna navyše (sick day)
Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
Zľavy na produkty a služby našich partnerov
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Hľadáme kandidáta, ktorý:
- má skúsenosti s riadením ľudí aspoň 3 roky,
- ovláda anglický jazyk: C1 (pokročilý),
- má pokročilé znalosti v oblasti dátových služieb a služieb manažovanej bezpečnosti (výhodou je napr. certifiktát CCNA),
- vie vytvoriť víziu produktu, je zvedavý a inovatívny, vie presvedčiť stakeholderov,
- má skúsenosti s používaním agilných metód fungovania tíme (napr. scrum, agile at scale) a so service design thinking prístupom.
Vodičský preukaz:
Skupina: B