#TsmeMy

    Manažér tímu produktového riadenia dátových (IP VPN) a security služieb

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chcete pracovať na medzinárodných projektoch a na rozvoji produktov pre našich firemných zákazníkov? Znamená pre vás networking nielen budovanie osobných kontaktov, ale aj sieťové služby a routre? Cyber-security pre vás nekončí inštaláciou antivírusu? CCNA je pre vás viac ako len zhluk náhodných znakov? Radi riešite komplexné problémy a rozvíjate druhých ľudí? Tak možno hľadáme práve vás :-)
    Do nášho tímu hľadáme nového vedúceho tímu produktových manažérov v oblasti dátových služieb a manažovanej bezpečnosti, s ktorým aj vďaka nasadeniu inovatívnych produktov (SD WAN, SOC) a zjednodušeniu existujúcich služieb posilníme našu pozíciu významného hráča na tomto trhu.
    Náplň práce:
    - riadenie tímu produktových manažérov a projektového manažéra; pôsobenie v Česku (Praha) a na Slovensku (Bratislava),
    - definovanie a realizovanie stratégie rozvoja produktov a propozícií v oblasti Data Network Services (MPLS / IP VPN, SD WAN) a služieb skupiny Managed Security v súlade s firemnou stratégiou,
    - riadenie úplného životného cyklu danej skupiny produktového portfólia a príslušných technologických platforiem,
    - realizácia opatrení na zvýšenie zákazníckej spokojnosti a nákladovej efektívnosti,
    - rozvoj spolupráce s externými dodávateľmi.

    Ponúkaný plat

    2300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 2300€ (v závislosti od skúseností)

    Benefity a ďalšie výhody

    Lákadlá z povahy práce
    Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    Neobmedzený paušál na pracovné účely
    Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    4 dni voľna navyše (sick day)
    Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme kandidáta, ktorý:
    - má skúsenosti s riadením ľudí aspoň 3 roky,
    - ovláda anglický jazyk: C1 (pokročilý),
    - má pokročilé znalosti v oblasti dátových služieb a služieb manažovanej bezpečnosti (výhodou je napr. certifiktát CCNA),
    - vie vytvoriť víziu produktu, je zvedavý a inovatívny, vie presvedčiť stakeholderov,
    - má skúsenosti s používaním agilných metód fungovania tíme (napr. scrum, agile at scale) a so service design thinking prístupom.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!