Nová ponuka - Práca v Liberci v automotive - operátor výroby tlmičov!

15.09.2020 Manuvia a.s.

Miesto práce: Miesto výkonu práce ok. Liberec - zabezpečíme ubytovanie!
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 18400 - 25000 CZK
Základná mzda 115 Kč/ hod Btt + bonusy a príplatky!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jednoduchá, nenáročná práca pri výrobe tlmičov a výfukov pre automobilový priemysel
Výroba tlmičov zahŕňa:
Obsluha strojov na lisovanie komponentov
Obsluha strojov na lakovni
Vizuálna kontrola výrobkov

Výroba výfukov zahŕňa:
Obsluha automatickej zváračky
Zakladanie dielov do zváračky podľa návodu
Obsluha strojov pre povrchovú úpravu

Iné výhody:

Práca na 8 h pracovné zmeny!
Výkonnostný BONUS
Možnosť UBYTOVANIA!
Starostlivosť koordinátora
Stabilné zamestnanie
Možnosť kariérneho rastu

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte a pošlite nám Váš životopis na email alebo zavolajte na 0911337826

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

manuálna zručnosť
spoľahlivosť
skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou