Dlhodobá brigáda - IoT produktový manažment

10.04.2020 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceš byť pri tom, keď budeme rozvíjať inovatívnu oblasť Internet of Things?
Baví ťa sledovať novinky a trendy v oblasti IoT služieb? Vieš sa na technické veci pozrieť aj očami zákazníka? Chcel/a by si získať skúsenosti priamo z "kuchyne"?
Hľadáme šikovného študenta, ktorý pomôže našim produkťákom pri tvorbe a prevádzke produktov či služieb a zároveň sa môže veľa naučiť o produktovom manažmente.
Tvojou úlohou bude:
- príprava reportov a tvorba prezentácií
- market research
- príprava kalkulácii
- projektový manažment
- administratíva
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
hodinová mzda od 4€ brutto v závislosti od skúseností
Iné výhody:
- možnosť učiť sa v praxi
- podpora od skúsenejších kolegov
- flexibilnú pracovnú dobu (max. 20 hod týždenne)
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
Očakávame od Teba:
- zodpovedný prístup
- chuť učiť sa
- organizačné schopnosti
Predchádzajúce brigádnicke skúsenosti v oblasti marketingu sú výhodou.