Operátor výroby

16.09.2020 AKAR Group s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Lužianky
Hlohovecká 1048/8
95141

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Jedná sa o prácu mechanika, obsluhy strojov, nastavovača strojov, vykonávanie základnej údržby, zabezpečenie plynulej výroby. Práca v 2-zmennej prevádzke (8 hodinové zmeny).
Obsluha pridelených výrobných úsekov. Príprava a realizácia zákaziek. Samostatná práca na zákazkách a projektoch. Vykonávanie predpísanej údržby zariadení v stanovenom rozsahu a termínoch. Manipulačná, manuálna, montážna a mechanická práca. Kompletizácia, lepenie, brúsenie, lisovanie, frézovanie výrobkov z dreva, kovov, plastov, gumy. Manipulácia s materiálom a polotovarmi, kontrola materiálu a hotových výrobkov, zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a kontrolných štandardov, komunikácia s ostatnými pracovníkmi.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Požadujeme dobrý zdravotný stav, samostatnosť, spoľahlivosť, čítanie technických výkresov, vyučenie v akomkoľvek technickom odbore napríklad zámočník, inštalatér, elektromechanik, obrábač kovov, mechanik, nástrojár atď. alebo úplné stredné všeobecné vzdelanie.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • technický talent

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

AKAR Group s.r.o.
Panenská 24
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko