ČSOB

Brigáduj na oddelení Digitálneho predaja v ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*ČSOB neustále inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, avšak skvelé nápady vyžadujú kvalitných ľudí. Ponor sa hlbšie do sveta bankovníctva a využi znalosti zo školských aj mimoškolských projektov v praxi.
*Ak ťa bavia digitálne technológie a máš záujem byť súčasťou dynamického a moderného prostredia v bankovom sektore, si tu správne. Tvojou úlohou bude reportovanie predajov v digitálnych kanáloch a správa obsahu na stránkach ČSOB. Radi ťa, samozrejme, všetko potrebné naučíme. Poď s nami pracovať pod jednou strechou na miesto, ktoré sa pýši ocenením Najzdravší office roka 2018.

Upresnenie platových podmienok

4,00€/hod brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje 4,00€/hod
dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole
príjemné pracovné prostredie
získanie praxe
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-JK

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Daj nám o sebe vedieť, ak:
*Si študent denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu
*Máš proaktívny prístup ku klientom
*Rád sa učíš nové veci Máš prax so správou web stránok prostredníctvom CMS systémov
*Práca v MS Office ti nie je cudzia
*Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita sú tvojimi hlavnými črtami

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie