ČSOB

Analytik PL/SQL vývojár/-ka na platforme Oracle DB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Vypracovanie a aktualizovanie technického dizajnu modulov pred samotným programovaním  (detailizácia rozhraní, definícia modulov, parametrov, bloky kódu, technické názvy)
*Programovanie a  testovanie priradených modulov
*Prototypovanie vo fáze designu – zadávanie požiadaviek výstupov písaním v SQL (rapid application prototyping)
*Podieľanie sa na tvorbe generátorov PL/SQL kódu (PL/SQL moduly produkujúce PL/SQL podľa metadát) – navrhovanie zmien, ktoré vedú k zlepšeniu efektívnosti a kvality procesu vývoja
*Ladenie SQL a PL/SQL
*Navrhovanie úprav a rozšírenia definovaných štandardov na tvorbu kódu (štýl kódu, ošetrovanie chýb, logovanie,...).
*Tvorba a aktualizácia vývojárskej dokumentácie a knowledge databázy

Upresnenie platových podmienok

od 1 500 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1500€ brutto,finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny 5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*3 a viac rokov relevantnej skúsenosti práce ako PL/SQL Developer
*snaha zlepšovať sa v programovacích a ladiacich technikách
*prirodzená zvedavosť - ako technológie fungujú
*schopnosť porozumieť kódu a revidovať/fixovať kód vytvorený inými členmi tímu a externými dodávateľmi
*efektívna komunikácia a tímová spolupráca s databázovým a analytickým tímom
*dobrá schopnosť usudzovať a rozhodovať sa
*schopnosť pracovať samostatne a v rámci termínov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie