ČSOB

SCRUM Master – senior

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Charakteristika pozície:
*SCRUM Master je zodpovedný za riadenie zvereného projektu (domena e-channels) internej dodávky softvérového riešenia od jej požiadavky až do uvoľnenie do používania. Využíva všetky aspekty agilného projektového riadenia konkrétne SCRUM. V agilnom vývojárskom tíme má za cieľ dodržiavať SCRUM metodiku počas vývoja softvérového riešenia a poskytovať tímu podporu pri riešení problémov alebo eskalácii.
*Hlavné zodpovednosti:
*Dohliada, koordinuje a riadi všetky aspekty prebiehajúceho projektu použitím agilných metód SCRUM
*Zodpovedá za dodanie zvereného projektu v rámci plánovaného rozpočtu, času a v požadovanej kvalite (primárne ciele projektu)
*Vedie projektový tím o veľkosti do 5 členov
*Zostavuje plán prác vrátane personálneho obsadenia v rôznych častiach projektu, koordinuje a riadi aktivity členov projektového tímu
*Plánuje a koordinuje, vývojové aktivity od úvodnej prípravnej fázy až po nasadenie do produkcie
*Zabezpečuje dostatok voľných zdrojov (interných a externých) pre plynulý priebeh komplexného projektu
*Riadi a reportuje release plánovanie založené na dostupných zdrojoch, rozpočte, závislostiach a prioritách

Upresnenie platových podmienok

od 2 300 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 2500 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
7 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Požiadavky:
*Vysokoškolské vzdelanie v odbore informatiky, ekonomiky alebo manažmentu
*5+ ročná skúsenosť ako ICT projektový líder (vítaná predošlá skúsenosť s rôznymi rolami v rámci vývoja softvéru (ICT analytik, vývojár, tester, biznis analytik)
*Znalosti agilného vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN) a softvérového vývojového cyklu
*Znalosť analytického a produktového manažmentu vrátane pochopenia a interpretovania požiadaviek biznisu
*Pokročilá znalosť anglického jazyka (B2 a vyššie)
*Pokročilá znalosť aplikačného balíka MS Office

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie