Táto ponuka už nie je aktívna

ČSOB

Brigáduj na IT ČSOB Poisťovne!

Československá obchodná banka, a.s.03.01.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujíma Ťa svet IT a chceš využiť  svoje znalosti zo školských aj mimoškolských projektov v praxi? Ak si odpovedal/-a kladne, potom si ten správny človek pre nás. Príď k nám a spoznaj svet IT v ČSOB Poisťovni. Tvojou úlohou bude: Pravidelné dátové a tlačové výstupy pre IGAS, ŽP a NP (denné, týždenné a mesačné) Pravidelný import a export dát pre členov ČSOB a Slovenskou poštou Spúšťanie a kontrola pravidelných reportov pre IGAS, životné a neživotné poistenie

Upresnenie platových podmienok

4 €/hod.

Iné výhody

základná mzda od 4€/hod dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole príjemné pracovné prostredie získanie praxe príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Daj nám o sebe vedieť, ak: máš záujem o dlhodobú brigádu si študent VŠ technického zamerania láka ťa svet IT spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita sú Tvojimi hlavnými črtami.