Program ročnej platenej stáže Aliter Inkubátor

02.04.2020 Aliter Technologies, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Mlynské nivy 71
82105

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie; IT analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.

U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch.

V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Ostatné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca na samostatých projektoch
- hodnotenie od mentorov
- osvedčenie o absolvovaní stáže

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
30. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaIT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Náplň (druh) práce
Chcel by si pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v strednej Európe?
Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?

Ak si rádioamatér, zaujímaš sa o vojenskú telekomunikačnú techniku a vieš zostrojiť elektronické obvody a zariadenia, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hľadáme stážistov, ktorí by počas dvanástich mesiacov robili na zaujímavých a jedinečných projektoch a dostanú priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti a záujmy.

U nás Ťa čaká:
• návrh riešení a systémov v oblasti obranných a bezpečnostných informačných a komunikačných technológií
• spracovanie podkladov do projektovej dokumentácie
• objednávanie IKT materiálu a súčiastok, a vedenie skladových zásob
• participácia na implementácii obranných a bezpečnostných IKT systémov (výroba, inštalácia, konfigurácia, oživenie, testovanie, školenie)
• technická podpora nasadených IKT riešení (diagnostika, meranie, údržba a opravy, zmena konfigurácie, výmena hardvéru, a pod.)
• konzultačná / poradenská činnosť
• vypracovanie podrobnej technickej dokumentácie
• vypracovanie podkladov do prezentácií

Sme integrátorom, vývojárom a konzultačnou spoločnosťou v oblasti informačných a komunikačných technológií, ktorá sa môže pýšiť stále rastúcim počtom kontraktov s NATO agentúrami a nadnárodnými spoločnosťami v oblasti leteckej a obrannej techniky, ako sú Airbus, BAE Systems a mnohé ďalšie.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Odborné znalosti:
- základné elektrotechnické merania, diagnostika a oprava elektronických zariadení a kabeláže
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa minimálne § 21, Vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
- certifikáty z oblasti IKT vítané

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť, dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- samostatnosť a komunikatívnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky sa meniacim požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)