Cukrár / Cukrárka - dlhodobá spolupráca.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme práve teba, ak:
•máš radosť z pečenia a chceš sa stále zdokonaľovať
•si ochotný/a učiť sa a spolupracovať v tíme, pretože veríš, že práve tvoj prínos môže
vytvoriť úžasné dezerty, ktoré potešia našich zákazníkov
•si veselá, priateľská a kreatívna osobnosť
•chceš pracovať od skorého rána a zvyšok dňa mať voľno (začíname o 6h do 14,30h)

V tom prípade ťa radi privítame v našej cukrárenskej výrobe, kde budeš mať príležitosť aktívne spolupracovať na výrobe koláčov, korpusov a plniek, až po dokončenie a zdobenie.

Tvojou náplňou práce bude:
• Príprava, výroba a zdobenie klasických a vegánskych toriet a slávnostných
toriet k rôznym príležitostiam.
• Práca s kvalitnými surovinami a dodržiavanie vysokých štandardov hygieny.
• Dodržiavanie pracovných postupov a receptov.
• Príležitostne pomoc pri vývoji nových receptov a dizajne tort.
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu na dosiahnutí spoločných cieľov.

Benefity a ďalšie výhody:

Čo ti ponúkame my?
+ individuálny prístup pri zaúčaní
+ stabilné zamestnanie v úspešnej cukrárenskej výrobe
+ možnosť rastu a rozvoja v oblasti cukrárstva
+ príležitosť byť súčasťou tímu šikovných a kreatívnych ľudí
+ príplatky za nedele a sviatky
+ pracovnú uniformu
+ príspevok na pracovnú obuv
+ finančný príspevok na stravu
+ koncoročnú odmenu, pri splnení podmienok
+ narodeninový a vianočný darček
+ teambuilding dva krát do roka
+ špeciálne zľavy na naše produkty, suroviny a kávu zdarma

Informácie pre uchádzača:

Našu pozornosť máš, ak:
Máš skúsenosti s pečením a prípravou cukrárenských produktov.
Si tvorivý, motivovaný a manuálne zručný.
Vieš čo je zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita.
Si priateľský a schopný pracovať v tíme.
Máš zmysel pre poriadok a čistotu.
Vysoké pracovné nasadenie.
Prax cukrára/ky je výhodou, výučný list nie je podmienkou, dôležitá je ale chuť učiť sa.
Nevadí ti pracovať cez víkend. Pracujeme päť dní v týždni (vychádza to aj na ca 2 nedele v mesiaci alebo sviatky, s príplatkami).
Termín nástupu je Dohodou alebo 3-4/2024.

Využi príležitosť a pošli nám svoj životopis na link nižšie alebo priamo na email Môžeš pripojiť aj motivačný list alebo fotky svojej sladkej práce. Všetky si starostlivo pozrieme a vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie na našej prevádzke.
Tešíme sa na stretnutie s tebou a na spoločné tvorenie nezabudnuteľných dezertov pre našich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno