Strojmajster knihárskeho stroja - zlatičky

15.02.2020 POLYGRAF PRINT spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Prešov
Prešov
Čapajevova 44
08001

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Média a žurnalistika; Knihár, Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,3 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Stabilita a perspektíva spoločnosti,
- Samostatnosť pri riešení pracovných úloh,
- Príplatky za prácu nadčas, soboty a nedele preplácané podľa platného Zákonníka práce,
- Pri obojstrannej spokojnosti po zaškolení možnosť úpravy zmluvy na dobu neurčitú.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,30 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Polygrafia

Náplň (druh) práce
Nastavovanie a obsluha zlatičky (stroj na razenie fólie a zlatenie textov na polepoch a doskách kníh ), čistenie, ošetrovanie a bežná údržba prideleného stroja. Kontrola pracovného procesu a výsledkov práce, kontrola kvality vyrábaného produktu, operatívne riešenie vzniknutých technických problémov. Zaznamenávanie výsledkov práce.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme zamestnanca, ktorý má skúsenosti v polygrafii a prax v nastavovaní a obsluhe zlatiaceho stroje. Nutnosť pracovať na 3 zmeny.

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite žiadosť a životopis elektronicky na náš e-mail: email
Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Uveďte aj telefonický kontakt na Vás.
Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti POLYGRAF PRINT spol. s r. o., so sídlom Čapajevova 44, Prešov po dobu 6 mesiacov. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.
Ďakujeme za pochopenie.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • technický talent
  • spoľahlivosť