VEDÚCI ZMENY V CUKRÁRENSKEJ VÝROBE (supervízor / majster) - od 1050€ vyššie

13.08.2020 TLB Group, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Petržalka
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Cukrár, Kuchár, Pekár, Vedúci výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 - 1480 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.9.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Riadenie výroby a vedenie pracovného tímu (cca 5-10 výrobných pracovníkov a brigádnikov).
- Výpomoc pri príprave cukrárenských výrobkov podľa predpísaných receptúr.
- Spolupráca so supervízormi, na iných zmenách, a manažérom výroby.

Uchádzač bude zaškolený do procesov.

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- 2 x teambuilding ročne
- priateľské prostredie
- mladý kolektív
- zaujímavá práca v úspešne sa rozvíjajúcej firme
- firemná rovnošata

Informácie pre uchádzača:

- Práca na 2 zmeny ( 6:00 - 14,30hod a 13,30 - 22hod)
- Práca aj cez víkendy a niektoré sviatky
- 36-40 hod/týž.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- Vyučený cukrár/ka, alebo osoba s praxou v cukrárskej výrobe/osoba so záľubou a vzťahom k pečeniu.
- Manažérske schopnosti a skúsenosti s riadením pracovného kolektívu sú výhodou.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Chuť pracovať a časová flexibilita.
- Pozitívny vzťah k ľudom a tímové myslenie.
- Schopnosť viesť a motivovať zamestnancov.
- Tvorenie pozitívneho pracovného prostredia.
- Zmysel a priorita pre firemné ciele.
- Odolnosť voči stresu.
- Spoľahlivosť.