IT Technik

27.03.2020 MicroStep-MIS, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves
Čavojského 1
84104

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Informatika - software; Počítačový technik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná zložka mzdy od 1.200,- € + kvartálne odmeny + 13. plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača.

Zamestnanecké výhody, benefity
- 13. plat a kvartálne odmeny
- možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
- možnosť učiť sa nové technológie
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- profesionálny rast
- podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
- rôzne zamestnanecké akcie
- odmeny za dlhoročnú spoluprácu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Hľadáme IT Technika, ktorý vie inštalovať a konfigurovať Windows na notebooky a pracovné počítače, riešiť používateľské problémy, realizovať záručný a pozáručný servis prostredníctvom obchodných partnerov.

Bude sa starať o naše tlačiarne, skenery, faxy, telefóny a podobné sieťové zariadenia. Na vykonávanie práce je potrebné vedieť komunikovať s kolegami vo firme a prípadne s obchodnými partnermi.

Náplň práce:
• Inštalácia, konfigurácia a údržba PC s Windows alebo Linux, aplikácií na PC, periférií a podobné práce na mieste inštalácie PC
• Inštalácia a konfigurácia počítačových sietí, konfigurácia WiFi zariadení, tvorba a montáž kabeláže
• Riešenie používateľských problémov a požiadaviek na prácu s PC
• Zabezpečenie nákupu IT zariadení a licencií – výber, objednávka u dodávateľov, evidencia objednávok, evidencia zakúpených zariadení a licencií
• Dodržiavanie pracovných postupov na administráciu systémov
• Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie
• Vykonanie interného školenia pre iných zamestnancov spoločnosti
• Štúdium nových technológií, vylepšovanie pracovných postupov

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Windows - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, tímová práca
- Tímový duch

Výhodou sú skúsenosti a znalosti
§21 alebo 22
ISO 27001

Informácie pre záujemcu:
Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť