ELEKTRIKÁR pre majstrovstvá sveta v Motokrose MXGP

16.12.2019 Infront Moto Racing Logistics, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: EÚ + svet
Zahraničie ostatné; Košický kraj; Košice, okres Košice-okolie, okres Michalovce, okres Prešov, okres Trebišov, okres Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 € mesačne (upresnenie na osobnom pohovore)
cestovné, stravné a ubytovacie náklady plne hradené firmou
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

samostatné zapájanie elektroinštalácií na motokrosových tratiach pri výstavbe párty stanov §21 vyhlášky

Iné výhody:

práca pre nadnárodnú medzinárodnú firmu, cestovanie po celom svete, platby mesačne načas, pracovná uniforma

Informácie pre uchádzača:

životopisy zasielajte na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1

spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita