Manažér / Prevádzkar

16.12.2019 Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Manažér obchodného oddelenia hotela, penziónu
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovednosť a riadenie bezproblémového chodu zverených prevádzok
Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
Zodpovednosť za výkony personálu, ich vedenie, ohodnocovanie a motiváciu
Plánovanie potreby nového personálu
Zodpovednou za dynamickosť, výkonnosť,odbornosť a poskytovanie tých najkvalitnejších služieb
Zabezpečovanie nákupov
Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihneď.
Nutné osobné stretnutie a upresnenie všetkých detailov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ochota učiť sa novým veciam
Časová flexibilita
Zmysel pre zodpovednosť
Analyzovanie a riešenie problémov
Dobrá komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Organizovanie a plánovanie práce