Hľadáme operátorov montáže

04.07.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Košice Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kechnec
okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 720 - 950 EUR
základná mzda 720€ po skúšobnej dobe automaticky 760€
40€ príspevok na dopravu
príplatky za poobedné aj nočné zmeny, pohotovosť a zlepšováky
stravné lístky v hodnote 3,83€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava prevodovky na testovanie
Obsluha montážnej linky
Kompletizácia finálneho produktu
Práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií a procesných listov.
Kontrola výrobného procesu
Nakladanie dielov do strojov
Hlásenie porúch
Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
Zabezpečenie výrobného procesu
Obsluha CNC/NC stroja

Iné výhody:

13. a 14. plat

Informácie pre uchádzača:

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Spoločnosť je jedným z TOP automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. Závod produkuje dvojspojkové prevodovky pre niekoľko svetových automobilových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

čítanie technickej dokumentácie výhodou
manuálna zručnosť - skúsenosti vo výrobe
ochota učiť sa nové veci
zodpovedný prístup k práci
práca na rannej a poobednej zmene ( časom prechod na 3-zmennú prevádzku)