Procesný Inžinier na lakovacie roboty Fanuc / ABB (Ref. č.: PR/022179)

02.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Dolný Kubín
Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; CNC programátor, Procesný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500,- € btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe na lakovacej linke
* Spracovanie programov
* Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie
* Spolupráca pri údržbe strojov
* Riešenie operatívnych problémov výrobných technológii

Iné výhody:

* Pracovný pomer na neurčitý čas
* Jednozmenný pracovný režim
* Stravné lístky
* Mesačný bonus

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Skúsenosti s programovaním lakovacích robotov Fanuc a/alebo ABB - podmienka
* Anglický jazyk - B1 / B2
* Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
* Analytické myslenie
* Technické zameranie