Servisný technik pre zabezpečovacie systémy a inteligentné budovy

11.09.2020 Safe Guard s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Mlynské nivy 58
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár, Elektronik, Elektrotechnik, Inžinier údržby, Opravár, Revízny technik, Servisný inžinier, Technický manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1450 EUR
Výška platu sa odvíja od skúsenosti uchádzača, navýšenie podľa skúseností v danom odbore + možné ďalšie odmeny a benefity.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Návrh, montáž a servis rôznorodých slaboprúdových systémov: Kamerové, zabezpečovacie systémy, Elektronická požiarna signalizácia, Dochádzkové systémy, Automatizácia a vzdialené ovládanie.

Iné výhody:

- práca v pevnom čase od 7:30 do 16:00
- stravné lístky
- voľno podľa vlastnej potreby
- teambuildingy
- školenia
- služobné auto, mobil, notebook, náradie
- práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- Chuť do práce
- Samostatnosť
- Dôslednosť
- Prehľad o IT
- Manuálna zručnosť
- Schopnosť rýchlo sa učiť a naberať poznatky o nových technológiách