ČSOB

Pracovník pre akceptačnú jednotku pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Vykonávať pravidelné kontroly v oblasti akceptácie klienta (kontroly rizikovosti, ochrana pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a ochrana pred financovaním terorizmu)
*Monitorovať a analyzovať riziká v oblasti akceptácie rizikovosti klienta
*Tvoriť, aktualizovať, monitorovať a analyzovať implementáciu štandardov banky v oblasti akceptácie klienta
*Vykonávať poradenskú a konzultačnú činnosť zamestnancom banky v oblasti akceptácie klienta
*Zabezpečovať, pripravovať, realizovať podklady, dokumenty pre pracovníkov pobočiek v oblasti akceptácie klienta
*Pripravovať, realizovať návrhy, preventívne odporúčania k predchádzaniu rizík v oblasti akceptácie klienta
*Pripravovať analytické výstupy, reporty, dokumenty a odporúčania pre rozhodovanie výborov banky a odboných útvarov pre oblasť akceptácie klienta
*Zabezpečovať spoluprácu so štátnymi orgánmi a inými odbornými útvarmi banky v oblasti akceptácie rizikovosti klienta

Upresnenie platových podmienok

od 950 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 950 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie #LI-MA

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie, pozícia je vhodná pre absolventov bez praxe
*prax v oblasti compliance, posudzovaní rizikovosti klienta či ochrany osobných údajov, vo finančnej inštitúcii je vítaná
*znalosť anglického jazyka
*zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
*analytické a koncepčné myslenie
*znalosť MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno