MALÍŘ/ MALIAR na HPP - NĚMECKO (m/ž/n) - prémie 300 Euro!

02.08.2020 Dremo Personaldienstleistung GmbH
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: různé regiony v Německu
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Lakýrnik, lakovač, Maliar, natierač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3000 - 3400 EUR
Hodinová mzda 13,00 Euro hrubého (nové spolkové země), resp. 13,30 Euro hrubého (staré spolkové země a Berlín), k tomu diety za odpracovaný den cca 44 Euro čistého

Garantujeme nástupní prémii 300 Euro!

Konkrétní platovou nabídku Ti poskytne odpovědný osobní disponent po posouzení znalostí a schopností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Šikovným malířům a lakýrníkům nabízíme práci na dobu neurčitou v různých regionech Německa.

Co Tě čeká:

- přípravné práce pro realizaci jednotlivých zakázek
- kontrola povrchu, čištění, popřípadě jeho vyrovnání
- tapetování
- malířské a natěračské práce
- udržování čistoty nářadí, strojů a dalšího vybavení
- další typické práce pro výkon tohoto povolání

Iné výhody:

- pracovní poměr s německým zaměstnavatelem (HPP na dobu neurčitou)
- zajímavá a pestrá práce po celý rok díky širokému portfoliu zákazníků v různých regionech Německa
- výborná organizace pracovních umístění a velmi individuální přístup
- až 30 dní dovolené
- zajišťění ubytování v místě výkonu práce
- příspěvky za přesčasy a noční práci, za práci v neděli a za práci o svátcích
- možnost výplaty týdenních záloh
- možnost poskytnutí pracovního oděvu, obuvi a základního pracovního náčiní
- Sodexo Benefits Pass - 44 Euro kredit každý měsíc jako odměna za spolehlivost a píli!
- prémie 300 Euro za doporučení (zaměstnanec doporučí dalšího vhodného kanditáta)
- příspěvky na dovolenou a na Vánoce od 300 Euro za kalendářní rok
- pomoc při žádosti o příspěvek na dítě (Kindergeld)

Informácie pre uchádzača:

Pokud Tě láká pracovat v Německu na zajímavých projektech, Tvoje němčina je na velmi dobré úrovni, OVLÁDÁŠ SVOJE ŘEMESLO, jsi spolehlivý, samostatný jsi ochoten dojíždět za prací delší vzdálenost...

...pak věříme, že firma DREMO pro Tebe správnou volbou! Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a individuálním přístupu a naší vizitkou je vysoká kvalita služeb.

Nabídka Tě zaujala? Nečekej a pošli nám svůj životopis (v němčině).

Ochrana osobních údajů je pro nás velice důležitá. Přečti si prosím pozorně naše zásady o ochraně osobních údajů - (www.dremo.com/policy)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B1

Všeobecne požadované znalosti:

- výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v oboru
- dobrá znalost německého jazyka nezbytně nutná (komunikace na pracovišti probíhá výhradně v německém jazyce)
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- práce ve výškách - lešení, štafle, žebřík
- slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
- samostatnost a dobrá tělesná kondice
- flexibilita - připravenost pracovat u různých firem v průběhu roku
- řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou