ČSOB

ICT test analytik pre ČSOB Poisťovňu Prešov

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Prešov

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT analytik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Ako člen interného vývojového tímu – ICT test analytik budeš pracovať v tíme na úlohách/projektoch pre nášho interného zákazníka. Poskytneme ti príležitosť prispieť k vytvoreniu niečoho nového a zaujímavého, budeš mať možnosť učiť sa novým veciam pod vedením senior lídrov a kolegov a rozvíjať svoje odborné znalosti.
*Tvojou náplňou práce bude:
*Testovanie interne vyvíjaných aplikácií
*Príprava a realizácia manuálnych SW testov
*Príprava testovacích dát
*Príprava testovacieho prostredia
*Získanie prehľadu o funkčnosti systému na základe detailnej analýzy požiadavky
*Evidencia, reportovanie chýb, ich analýza a interpretácia
*Úzka spolupráca s vývojármi na riešení defektov
*Vedenie a podpora interného zákazníka počas procesu akceptačného testovania
*Informovanie o rizikách spojených s testovaním a plnením testov
*podieľanie sa na vývoji automatizovaných integračných testov pre webové aplikácie

Upresnenie platových podmienok

od 1 100 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 100 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Osobnostné predpoklady a zručnosti:
*ochota učiť sa nové veci,
*analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy za pochodu,
*komunikatívnosť
*precíznosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
*Máš praktické skúsenosti a znalosti s:
*SW testovaním
*Automatizovaným testovaním (výhoda)
*SQL na úrovni čítania procedúr a výberu dát z DB (výhoda)
*Poisťovníctvom (výhoda)
*test nástrojmi (HP QC, JIRA a pod.),
*frameworkom na exekúciu integračných testov ako napr. SOAP UI, jMETER a pod., (výhodou)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie