Opatrovateľ/-ka v zahraničí

08.09.2021 ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - ATENA
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto práce záleží od znalosti cudzieho jazyka
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Veľká Británia
Pozícia / odvetvie: Domáca opatrovateľka, Opatrovateľka, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opatrovanie mobilných a imobilných klientov
Pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene a pri ostatných denných aktivitách
Podávanie liekov
Meranie tlaku
Rehabilitácia
Vedenie domácnosti, ak žije opatrovaná osoba sama

Benefity a ďalšie výhody:

1. Máme pre Vás prichystanú najširšiu ponuku aktuálnych voľných pracovných miest v Nemecku, Rakúsku alebo vo Veľkej Británii.
2. V ATENE môžete každý 2-krát týždenne (v pondelky a vo štvrtky) čerpať najvyššie zálohy a to až do výšky 50% zo mzdy.
3. Zadarmo Vám zabezpečíme ubytovanie. S dopravou Vám pomôžeme a budeme Vám počas celej cesty k dispozícii na telefóne.
4. Prispejeme Vám na opatrovateľský alebo jazykový kurz sumou 150€, ak sa najneskôr do jedného mesiaca po absolvovaní kurzu u nás zamestnáte a odpracujete cez našu spoločnosť minimálne jeden mesiac.
5. U nás neplatíte žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky.
6. Náš pracovný tím je jeden z najväčších spomedzi personálnych agentúr. Tvorí ho viac ako 100 profesionálnych konzultantov, ktorí sú Vám k dispozícií 24 hodín denne 7 dní v týždni.
7. Prostredníctvom nás máte možnosť pracovať na pracovnú zmluvu, ktorou získavate nárok na všetky sociálne výhody ako čerpanie dovolenky, PN, dôchodku atď.
8. Máte možnosť uzavrieť zmluvnú dokumentáciu potrebnú pre uzavretie spolupráce s našou spoločnosťou na diaľku, napríklad z pohodlia Vášho domova a to bez osobnej návštevy jednej z našich pobočiek.
9. Preskúšanie znalosti jazyka je možné po telefóne.
10. U nás máte možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových z. Máte nulové náklady na vycestovanie. Umožníme Vám vycestovať bez toho, aby ste museli cestu platiť dopredu.ručností Vám zabezpečíme lepšie platené pracovné miesta.
11. Denne obsadzujeme viac ako 500 voľných pracovných ponúk v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Anglicku, Luxembursku, Belgicku, Taliansku, Švajčiarsku na Slovensku atď.
12. Ako jedna z mála agentúr na trhu Vám môžeme ponúknuť lukratívne pracovné pozície v anglicky hovoriacich krajinách, ako sú Anglicko, Katar, Holandsko a iné.
13. Každoročne rozširujeme našu ponuku o nové pracovné ponuky v krajinách s vysokým zárobkom ako napr. Škandinávia (Nórsko, Švédsko atď.) a Arabské emiráty. Cieľom je v dohľadnej dobe rozšíriť našu ponuku o pracovné ponuky v USA, Kanade a Austrálii
14. Zabezpečujeme bezplatný administratívny servis pre rakúskych živnostníkov pracujúcich prostredníctvom našej spoločnosti. Ušetríte stovky eur na zriadenie živnosti, pozastavenie živnosti, vybavenie detských prídavkov a podanie daňového priznania v Rakúsku a na Slovensku.
15. Za každé odporučenie klienta, ktorý hľadá zamestnanie alebo spoločnosti, ktorá hľadá zamestnancov získate od nás odmenu od 100 € do 500 €.
16. Každý nový klient, ktorý sa zaregistruje v našej spoločnosti dostane darček, stačí potvrdiť jednu z nami obsadzovaných pracovných ponúk.
17. Za zdieľanie nami obsadzovaných pracovných pozícií na sociálnych sieťach budete zapojený do zlosovania o hodnotné ceny.
18. Naši klienti získavajú od nás automaticky vernostné finančné bonusy.
19. Pri vybraných pracovných pozíciách získate od nás navyše k platu 150€ finančnú odmenu a to ak na jednom turnuse zotrváte dlhšie ako 3 mesiace.
20. Pravidelne realizujeme súťaže o hodnotné ceny pre nových aj stálych klientov.

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcov o nami inzerovanú pozíciu. V prípade záujmu pošlite svoj životopis kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Všeobecne požadované znalosti:

- Požadujeme minimálne základnú znalosť jedného z cudzích jazykov - anglický alebo nemecký
- Opatrovateľský kurz výhodou, pre prácu v Rakúsku je opatrovateľský kurz podmienkou
- Sociálne cítenie
- Zodpovednosť, samostatnosť