ČSOB

Technik energetických zariadení budov pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Sledovanie a pripomienkovanie správnosti nastavenia parametrov TZB správcovskou firmou s cieľom dosiahnutia optimálneho vnútoreho prostredia budovy vo vzťahu k celkových prevádzkových nákladov na TZB (energie, udržba)
*Dohľad nad výkonom technickej správy budov zo strany vytendrovaného dodávateľa
*Monitoring dlhodobého správania sa technických komponentov budov
* Osoba prvého kontaktu pre používaný CAFM systém, navrhovanie úprav nastavení tak, aby vyhovovali požiadavkách pre komplexnú správu budovy
* Práca s dátami v oblasti správy budovy a energetiky
* Pripomienkovanie reportingu/hodnotiacich správ v oblasti energetiky predkladané správcovskými firmami Navrhovanie opatrení zameraných na znižovanie spotreby energií pri zabezpečení komfortu užívania
* Monitoring spotrieb energií (elektrika, voda, plyn/teplo) a kontrola nákladov za energie jednotlivých objektov v ramci SR
* Spracovanie plánov spotreby energií za jednotlivé objekty
* Podieľanie sa príprave havarijných plánov, riešení krízových situácií a postupu pri obnove technologickej prevádzky
* Účasť na výberových konaniach dodávateľov, zabezpečenie odborných stanovísk a prípravu vecnej časti zmluvných vzťahov

Upresnenie platových podmienok

od 1300 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1300€ brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine

možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
zdravotný program
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Požiadavky: Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
* Min. 3 roky skúsenosti s technickou prevádzkou administrativnej budovy
* Skúsenosti s energetickým manažmentom. Znalosť súvislosti medzi jednotlivými zariadeniami HVAC
* Znalosť odborných technických noriem
*Odborné znalosti:
* Microsoft Excel pokročilý
* Anglický jazyk
* Autocad užívateľská úroveň
* Systém správy budov (Siemens Desigo)
*Vodičský preukaz B
*Osobnostné predpoklady a zručnosti:
*Analytické schopnosti
*Schopnosť konštruktívne riešiť problémy
*Tímovosť
*Riadiace a oganizačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie