ČSOB

Špecialista pre Compliance – ochrana finančných trhov pre ČSOB Bratislava Zástup za materskú dovolenku

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*zabezpečiť poradenstvo a pomoc príslušným osobám zodpovedným za poskytovanie investičných služieb, vedľajších služieb a výkon investičných činností pri dodržiavaní povinností obchodníka s cennými papiermi
*dohliadať na  úplnosť a aktuálnosť metodických pravidiel funkcie dodržiavania (compliance) v súlade so Zákonom o cenných papieroch a investičných službách
*dohliadať na  úplnosť a aktuálnosť metodických pravidiel funkcie dodržiavania (compliance) v súlade s právnou úpravou ochrany spotrebiteľa
*implementovať skupinové predpisy v oblastiach zverených funkcií compliance v súlade s požiadavkami Skupinového Compliance útvaru
*vykonávať výklad právnych predpisov, vypracovávať právne stanoviská a odporúčania pre ostatné útvary banky
*formulovať opatrenia pre obmedzenie rizík v oblasti MiFID a ochrany spotrebiteľa, vyhodnocovať ich účinnosť a efektívnosť a navrhovať opatrenia na následné zlepšenie ich účinnosti a efektívnosti.
*monitorovať, analyzovať a implementovať zmeny v legislatíve týkajúcej sa investičných služieb, investičných činností a vedľajších služieb a v oblasti ochrany spotrebiteľa
*vykonávať periodické interné kontroly, monitorovanie compliance systémov a zabezpečovanie ich efektívnosti.

Upresnenie platových podmienok

od 1400 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1400€ brutto príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine

možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-TF

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*vysokoškolské vzdelanie právnického, resp. ekonomického zamerania
*prax v oblastí práva - výhodou
*plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. úroveň B2)
*MS Office (pokročilý)
*analytické a logické myslenie
*organizačné a komunikačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie