#TsmeMy

    Špecialista reportingu a analýz (Junior PHP Developer)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš sa podieľať na vývoji najobľúbenejšej frontline aplikácii a vidíš za dátami viac než čísla?
    Ak si si odpovedal pozitívne, si naša "krvná skupina" a hľadáme práve teba.

    Ako súčasť B2C BI oddelenia, ktoré má na starosti inovácie v oblasti business intelligence a nástrojov pre agentov predajnej siete, dostaneš priestor realizovať sa v týchto smeroch:
    • Rozvoj a dizajn internej aplikácie na podporu predajných aktivít predajcov (PHP, jQuery).
    • Spolupráca na nastavovaní dátovej logiky, štruktúry a prepojenia dát nad DWH.
    • Spolupráca priamo s prednými líniami.
    • Automatizácia konkrétnych reportov do aplikácie.
    • Vyhodnocovanie predajných výsledkov a pripravovanie reportov pre efektívne riadenie predajnej siete.

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1500 eur brutto + 15% ročný bonus

    Benefity a ďalšie výhody

    Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
    •Mobil podľa vášho výberu
    •Neobmedzený paušál na pracovné účely
    •Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    •flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    •4 dni voľna navyše (sick day)
    •Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    •Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
    •Pravidelné firemné podujatia.
    •Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    •Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

    Termín nástupu do práce

    15.1.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme kolegu, ktorý má výborné logické a analytické uvažovanie. Rád sa učí nové vecí a rád sa podelí o svoje doterajšie skúseností z reportingu.

    Na pohovore nás bude zaujímať:
    •Logické myslenie.
    •Proaktivita.
    •Samostatnosť.
    •Kritické myslenie.
    •Schopnosť priorizovať.
    •Dôležitá je znalosť SQL, PHP, jQuery a pSQL na pokročilej úrovni.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!