Manažér implementácie APZ v prostredí nemocníc

12.07.2020 Zdravé regióny

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
Košický kraj

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: 17. 2. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
17. 2. 2020

Dátum pridania ponuky:
10. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:31. 1. 2020

Náplň (druh) práce
- Riadí činnosť asistentov podpory zdravia v nemocniciach v Košickom a Prešovskom kraji,
- zodpovedá za prípravu, riadenie a hodnotenie implementácie pozície APZvN,
- zvoláva odbornú pracovnú skupinu, ktorá sa spolupodieľa na nastavení a kontrole spolupráce s nemocnicami,
- v spolupráci s expertom pre vzdelávanie a rozvoj ľudských zdrojov pripravuje obsah špecializovaných vzdelávacích aktivít pre skupinu APZvN,
- organizačne zabezpečuje vzdelávacie aktivity pre APZvN,
- zvoláva koordinačné stretnutia APZvN,
- úzko spolupracuje s určenými zástupcami nemocníc,
- realizuje pravidelný monitoring činnosti APZvN,
- koordinuje činnosti APZvN,
- pripravuje odporúčania pre prax,
- úzko spolupracuje expertom pre terén a expertom metodikom.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - elementárna
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Kvalifikačné predpoklady: VŠ II. stupeň, minimálne 2 ročná preukázateľná prax v oblasti práce s MRK, min. 2 ročná skúsenosť s riadením ľudských zdrojov, anglický jazyk – C1
Angažovanosť a záujem v téme MRK.

Ďalšie požiadavky
samostatnosť, disciplinovanosť, dôveryhodnosť, zmysel pre zodpovednosť, nekonfliktnosť, výborné komunikačné zručnosti, iniciatívnosť, trpezlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota vzdelávať sa a rozvíjať doterajšie vedomosti, bezúhonnosť

Miesto výkonu práce zamestnanca je spádová oblasť: Košický a Prešovský kraj.

Pre prihlásenie sa do výberového konania prosím zašlite nasledovné dokumenty s predmetom „Manažér implementácie APZ v prostredí nemocníc “ na e-mailovú adresu email
1) Životopis/CV vo formáte Europass (max. 2 strany)
2) Motivačný list (max. 1 strana)
3) Kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
4) Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

Termín na prihlásenie sa do výberového konania je do 31.1.2020
Uchádzači, ktorí splnili požadované kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.
Predpokladaná realizácia osobných pohovorov je v dňoch: 03.02.2020 – 07.02.2020
Predpokladaný nástup je 17.02.2020