Executive Director (Ref. č.: PR/022174)

26.02.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR, Obchod, Vrcholový manažment; Account manager, Event manager, Key account manager, Marketingový manažér, Obchodný manažér, Obchodný riaditeľ, PR manažér, Projektový manažér, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): from 2000€ gross
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- act as spokesperson and liaison for the organisation
- executing the strategy, plans and programmes
- event organisation
- management of day-to-day activities of the organisation
- responsibility for financial management of the organisation
- responsibility for maintaining and development relationships with other organisations, patners or members

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- University degree
- at least 5 years of relevant work experience
- excellent communication, presentation and networking skills
- excellent knowledge of English language (spoken and written)
- flexibility, very good organisational skills