Špecialista LAN/WAN (Ref. č.: PR/022164)

27.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Databázový analytik, IT analytik, IT architekt, IT konzultant, IT/Technical Support Specialist, Programátor, Servisný inžinier, Špecialista na IT bezpečnosť, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1680 (konečná mzda bude závisieť od skúsenosti kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* • Administrácia sieťových zariadení a služieb (sieťové prvky, firewally, VPN, riadenie prístupov)
* • Komplexná zodpovednosť za navrhovanie a implementáciu komunikačnej infraštruktúry LAN / WAN (počítačové siete - LAN, hlasová a dátová komunikácia)
* • Zodpovednosť za bezproblémové fungovanie a monitoring prevádzky sieťových zariadení a služieb spoločnosti (počítačová sieť, hlasová a dátová komunikácia)

Iné výhody:

* • Flexibilný pracovný čas
* • Možnosť práce z domu - „Home office“
* • Zaujímavý benefitný systém

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* • Minimálne 3 ročná prax v oblasti správy počítačových sietí
* • Skúsenosti s implementáciou systémových riešení a technológií
* • Organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
* • Znalosť a praktické skúsenosti z oblasti sieťových technológií (LAN,WAN) a technologických sietí
* • Skúsenosti so systémami pre monitoring a riadenie prístupov (VPN, IPS, IDS systémov, správa FW a SNMP monitoring)
* • Prehľad v HW a SW technológiách, znalosť CISCO, Palo Alto a Linux výhodou