JAVA programátor Junior/Senior

17.02.2020 Muehlbauer Automation s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Novozámocká 233
94905

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- od 1400€/brutto v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda
- 13ty plat
- flexibilná pracovná doba
- preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
- každoročné prehodnocovanie platu
- sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- ovocie k obedom
- stravné lístky v hodnote 4,20€/deň

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1400 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:16. 12. 2019

Náplň (druh) práce
- Vývoj a programovanie komponentov na platforme J2EE,
- posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov,
- vývoj web based a standalone aplikácií,
- spolupráca s ostatnými členmi projektového tímu,
- podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií,
- zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde
- práca na aplikáciách pre Border Managment, komplexné riešenia pre ID karty a iné.
- vycestovanie k zákazníkovi v prípade potreby (nie na pravidelnej báze).

Ponúkané výhody
- 13ty plat

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- 13ty plat

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Java - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku,
- praktické skúsenosti s vývojom a architektúrou aplikácií na platforme JAVA/J2EE, znalosť štandardov HTML, XML a pod., skúsenosti s J2EE aplikačnými servermi (JBoss, Glassfish...),
- ochota cestovať.