Elektrikár v Nemecku!

14.01.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Mesto: AAchen
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 12,74 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-vykonávanie komplexných elektroinštalačných a montážnych prác
-inštalácia a pripojenie elektrických jednotiek, zostáv a komponentov
-inštalácia káblov a kompletných hrubých úsekov v podvozku ako aj v priestore -karosérie alebo strechy koľajových vozidiel
-dokumentácia vykonaných prác
-práca na dve smeny

Iné výhody:

-ubytovanie vo víkendových domčekoch zdarma
-doprava do a z práce firemnou dodávkou
-jednosmerné cestovné náklady zo Slovenska do Nemecka znáša zamestnávateľ
-príspevok na používanie súkromného auta
-pitný režim
-týždenné zálohy
-navýšená hodinová sadzba po 3 mesiacoch

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, pošlite nám CV alebo pre bližšie informácie zavolajte na 0908 161 454. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

-ukončené vzdelanie ako priemyselný elektrikár a pod.
-pracovné skúsenosti ako elektrikár
-čítanie schém zapojenia
-nemecký jazyk na úrovni A2