Informatik

31.12.2019 Mesto Hurbanovo

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Hurbanovo
Komárňanská 91
94701

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Odmeňovanie je v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. - možnosť priznania osobného príplatku.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 12. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
Podpora a chod:
- operačných systémov, inštalácia, konfigurácia a správa služieb (Windows Active Directory, MS OFFICE, Office 365, MS AZURE);
- sieťových prvkov vrátane inštalácie sieťových prvkov WIFI, LAN;
- prevádzky mestskej optickej siete
- správy kamerového systému MsP (IP kamery)
- serverových operačných systémov, inštalácia, konfigurácia a správa ich služieb (Windows Server, SQL Server, MS Exchange);
Podpora koncového užívateľa na úrovni operačných systémov a sieťovej konektivity, inštalácia, konfigurácia a správa staníc, zariadení v sieti (Windows, tlačiarne, Multifunkčné zariadenia, IP telefóny );
Zálohovanie dát cez existujúce backup riešenie a kontrola záloh;
Web administrátor (Wordpress)
Špecifikácia požiadaviek na dodávateľa koncových užívateľských zariadení a periférií;
Návrh, plán a rozvoj IT riešení a infraštruktúry vo zverených oblastiach;
Správa GDPR a kybernetickej bezpečnosti organizácie

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Výhodou je:
- prax v oblasti verejnej alebo štátnej správy,
- vysokoškolské vzdelanie technického zamerania / odbor IT alebo grafik /
- skúsenosti z grafickými úpravami, prezentáciami alebo so spracovávaním fotografií a videí.

Osobnostné predpoklady
  • vnútorná stabilita
  • spoľahlivosť