Hľadáme šikovných inšpektorov, ktorým neujde ani škrabanec.

14.01.2020 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): od 5€/ hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných pracovníkov, ktorý sa budú venovať kontrole kvality výrobkov a baleniu bezchybných kusov. Ponúkame príjemné pracovné prostredie a milý kolektív. Okrem zaujímavého platového ohodnotenia je súčasťou tejto pracovnej pozície atraktívna pracovná doba zabezpečujúca dostatok voľného času.

Čo bude Vašou náplňou práce:
* vizuálna a hmatová kontrola hotových výrobkov
* balenie vytriedených nepoškodených výrobkov
* vyradovaďovanie závadových výrobkov
* príprava výrobkov na expedíciu
* príprava sprievodnej dokumentácie

Iné výhody:

Benefity, ktoré ponúkame:

* týždenné zálohy
* dochádzkový bonus 140 €
* príplatky nad rámec zákona
* pokojné, čisté a príjemné pracovné prostredie
* gastrolístky preplácané nad rámec zákona - 4,20 €

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Ak máš:

* chuť do práce
* dobrý zrak
* bezproblémovú jemnú motoriku
* zmysel pre detail a pozornosť
* ochotu pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke - 3 dni pracuješ, 2 dni máš voľno (cyklický režim)