Pracovník/čka skladu -Picker

16.02.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra -Dolné Hony
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 734 EUR
714 brutto + Mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15%
Termín nástupu do práce: od 18.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 25

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovník/čka skladu – Picker
- Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
- Práca so skenerom
- Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie
- Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
- Vykonávanie inventúr

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- Práca na dve zmeny
- Mesačný Bonus vo výške 5%-15% podľa odpracovaných mesiacov
- Stravovacia karta hradená nad rámec zákona
- Zdarma Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno
Zmennosť:
Dvojzmenná prevádzka, pracovný čas od 06:00 hod. do 14:30 hod. (pondelok až piatok) a od 14:00 hod do 22:30 hod,
Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas.
ubytovanie 35€ mesiac , doprava z ubytovne do prace a späť ZDARMA
stravné lístky 3,83€ /zamestnanec dopláca 0,22€/

Informácie pre uchádzača:

Požiadavka na zamestnancov :
• Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• Zameranie na kvalitu odvedenej práce
• Prax v automobilovom priemysle je výhodou
• Vodiči VZV / MHE/ s licenciami na I, II, ABCDE W1, W2, GZ

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B