Sprechen Sie Deutsch? Hľadáme výborného nemčinára (Ref. č.: PR/022169)

12.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod, Zákaznícka podpora; Administratívny pracovník, Pracovník reklamačného oddelenia, Recepčná, Sekretárka, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1350€ brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Hovoríte výborne nemecky, ale nemáte sa ským porozprávať?
* U nás budete hovoriť iba po nemecky!
* -denne komunikovať so zákazníkmi v nemeckom jazyku na Front Office- telefonická komunikácia
* -zodpovedať ich požiadavky v rámci reklamácii a všeobecných dotazov
* -postupovať ich žiadosti na konkrétne oddelenie Back officu
* -zadeľovať informácie a viesť mailovú komunikáciu v nemeckom jazyku

Iné výhody:

* Budú predstavené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno

-nemecký jazyk na úrovni C1-C2
- dobré komunikačné schopnosti
- asertívny prístup, kľudná povaha
- proklientský prístup