Elektrikár/Elektromontážnik v prosperujúcej spoločnosti v Liptovskom Mikuláši

02.08.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
od 600,- Eur brutto + bonus do výšky 150,- Eur ( v prípade živnosti od 6,50 Eur/hod)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, úspešnú strojársku firmu, v Liptovskom Mikuláši hľadáme ELEKTROMONTÁŽNIKA! Pracovná zmluva priamo so spoločnosťou!

Hlavné zodpovednosti:
- montáž kabeláže a elektro komponentov podľa schémy
- oprava chýb na montovaných zariadeniach

Iné výhody:

- práca ako kmeňový zamestnanec priamo vo firme (nie cez agentúru!)
- možnosť získania bonusov až do výšky 150 €/ mesačne
- možnosť práce na živnosť - výhodné platové podmienky
- práca iba na jednu zmenu od 6:30 - 15:00 , voľné víkendy!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

- prax v odbore (výhodou)
- elektrovyhláška § 21 (výhodou)
- zodpovedný prístup k práci