Ambulantná sestra - endokrinologická ambulancia

18.01.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rudlovská cesta 83, Banská Bystrica
Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 812 EUR
Výška ponúkanej mzdy sa vzťahuje na plný úväzok. Naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov, v závislosti od skúseností a dohody.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti
- realizácia výkonov zodpovedajúcich dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s poznatkami a zásadami.

Informácie pre uchádzača:

zdelanie v odbore: štúdijný odbor ošetrovateľstvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Dôslednosť, precíznosť.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
štúdijný odbor ošetrovateľstvo