#TsmeMy

    Manažér tímu Telekom predajne OC Mlyny Nitra

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nitra
    OC Mlyny Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Sme tím nadšencov technológií, ktorí je tu pre zákazníka 7 dní v týždni. Našim poslaním je pomáhať zákazníkom vybrať si tú správnu službu alebo produkt; ochotne vyriešiť požiadavku zákazníka podľa situácie a potrieb a predčiť jeho očakávania. Aktuálne si hľadáme lídra, ktorého by sme nasledovali, ktorý by nás v ťažkých chvíľach vedel podržať alebo povzbudiť; a ktorý by riadil našu prevádzku po každej stránke.
    AKÁ PRÁCA NA VÁS ČAKÁ
    Úlohou manažéra tímu je zabezpečiť plynulý chod prevádzky cez výber, rozvoj, a riadenie tímu. Očakávame, že budete poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a rozvíjať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budete zodpovedný za to, aby vaši predajcovia predávali čo najlepšie a pritom poskytovali čo najlepšiu zákaznícku skúsenosť. Váš úspech bude meraný cez plnenie kvalitatívnych aj kvantitatívnych cieľov. Ako manažér budete tiež zodpovedať za to, že obsluha zákazníka prebieha v súlade so všetkými štandardmi a internými pracovnými postupmi. Budete riadiť svoje "kráľovstvo" - T-centrum po každej stránke (odvod tržieb, ochrana majetku spoločnosti, dodržiavanie dizajn manuálu a pod.).

    MZDA: Od 1.050 € brutto (finálnu základnú mzdu nastavíme podľa skúseností a seniority vybratého kandidáta) + variabilná zložka. Po zaučení a na základe rozhodnutia zamestnávateľa možnosť dosiahnuť priemerný príjem vo výške 2.050 € brutto mesačne, ale aj viac - v závislosti od dosiahnutých predajných výsledkov predajne (obsahuje základnú zložku a variabilnú zložku mzdy).

    PONÚKANÉ BENEFITY:
    • Garancia provízie bez stropu: koľko zarobíte, toľko vám vyplatíme, neexistuje maximálny limit.
    • Mobilný telefón podľa vlastného výberu a k tomu "vytuningovaný" paušál s 20 GB dátami, 50€ na spotrebu navyše a Deezrom zadarmo.
    • Magio TV zadarmo.
    • Magio Internet, pevná linka, alebo aj Magenta Smart Home so zamestnaneckou zľavou.
    • 50%-ná zľava na paušály ANO a HW aj pre blízkych s možnosťou testovať produkty úplne zadarmo.
    • Rôzne eventy pre najlepších predajcov a manažérov tímov: Dubaj/Thajsko/Tenerife/Malta
    • Stravné lístky v hodnote 4,5 € plne hradené zamestnávateľom aj v prípade čerpania dovolenky alebo PN zamestnanca.
    • Príspevok zamestnávateľa na váš dôchodok možný až 20 € mesačne.
    • Zľavy u našich partnerov na tovar alebo služby, ktoré ponúkajú (napr. MultiSport karta, rôzne obchody, poistenia, ale aj nadštandardná zdravotná starostlivosť v ProCare klinikách).
    • Tréningy a školenia vám umožnia vypracovať sa na lídra.
    • Moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie.
    • Mladý kolektív, tímový duch a super partia.
    • Pomoc v nepriaznivej životnej situácii formou peňažnej výpomoci.

    Ponúkaný plat

    1050 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1050€ + bonus, možnosť dosiahnuť celkový príjem 2050€

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDETE POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
    Výbava nášho vedúceho zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha (budete udávať smer ostatným), charizmu prirodzeného vodcu (vedieť motivovať tím, rozvíjať ho), manažérske zručnosti (vedieť nastaviť a upratať procesy, zabezpečiť plynulý chod prevádzky, dodržiavať poriadok a dizajn manuál). Samozrejme je potrebná aj príkladná zákaznícka orientácia.
    OČAKÁVANÁ PRAX:
    - znalosti techník predaja
    - relevantné skúsenosti z oblasti predaja
    - prax v riadiacej pozícii min. 2 roky
    - prax v riadení predajného tímu min. 1 rok
    - zručnosť práce s PC a rôznymi aplikáciami

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!