custom-banner

Údržbár strojov a zariadení na 2 zmeny (priamo do kmeňového stavu)

19.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kaplinské pole 2866/16
okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Služby, Výroba; Inžinier údržby, Strojník, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
priemerný zárobok 930€ v čistom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni
Obsluha a údržba plynových, tlakových, zdvíhacích, hasiacich, lisovacích, kuričských, chladiacich zariadení, žeriavov, plošín a vozíkov, viazanie bremien, práca vo výškach, zváranie
Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých zásahoch
Zapájanie sa a organizovanie potrebných stretnutí vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu

Iné výhody:

mesačný bonus do výšky 20 % ( spolu s príplatkami je priemerná mesačná mzda 930 v čistom )
ročný bonus vo výške približne 1/2 hrubého mesačného platu
stravné lístky
možnosť stravovania v jedálni
príplatok za poobednú zmenu
family day, vianočný večierok
ovocný deň
bonus pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách, pracovnom jubileu
mesačný príspevok na kartu benefitov
práca na dve zmeny ( ranná 06:00 - 14:15, poobedná 13:45 - 22:00, pondelok - piatok )

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- technické vzdelanie
- ochota pracovať na 2 zmeny
- prax aspoň jeden rok