PLC Programátor

Siemens s.r.o. - SIPRIN

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu (Engineering Department) v spoločnosti SIPRIN hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:

• programovanie PLC a HMI / SCADA Siemens v rôznych priemyselných a infraštruktúrnych projektoch
• tvorba riadiacich algoritmov, dizajn HMI
• technická podpora pri vypracovávaní cenových ponúk
• poskytovanie technickej podpory a poradenských služieb zákazníkovi
• podpora pri kalkulácií servisných zásahov
• projektový management vlastných projektov
Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady
Vzdelanie
VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika či automatizácia

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
elektrotechnika alebo automatizácia

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
SIMATIC STEP 7 - pokročilý
Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Odborné znalosti:
• programovanie riadiacich systémov Step7, WinCC, TIA
• znalosť anglického, resp. nemeckého jazyka je výhodou

Osobnostné predpoklady:
• samostatnosť, flexibilita, aktívny a zodpovedný prístup k práci
• ochota cestovať
• ochota zabezpečovať v prípade potreby telefonickú pohotovosť

Čo ponúkame
• Zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Neustály odborný rast
• Stravný lístok 4,- EUR / deň (príspevok zamestnanca 0,85- EUR)
• Príspevok pri pracovnom výročí
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku)
• Teambuildingy, Vianočný večierok
• Príspevok na kultúru a šport
• Poskytnutie ďalšieho pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
• Zvýšené odstupné a odchodné
• Zvýšená náhrada príjmu pri PN

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaná základná mesačná mzda od 1400 EUR brutto/mesiac + variabilná zložka. Možnosť prehodnotenia mzdy už po ukončení skúšobnej doby.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie